ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU
0312 446 44 00

GÜLSEREN ARÇELİK SERVİSİ 0312 446 44 00

Ankara'nın her neresinde olursanız olun ve saat kaç olursa olsun Arçelik Servis çağrı merkezimize ulaşabilir, destek alabilirsiniz.

Ankara'nın dört bir köşesine konumlandırılmış mobil araçlarımız ile vermiş olduğunuz adrese en kısa sürede geliriz.

Haftanın 7 günü 24 saat online servis çağrı merkezimiz sayesinde istediğiniz an Arçelik Beyaz Eşya Servis, Arçelik Beyaz Eşya Servis, için bakım ve tamir kaydı oluşturabilirsiniz

Beyaz eşyalar bazen kullanım hatalarımız bazen de umulmadık problemlerle başımızı ağrıtmaktadır. Ve çözüm yollarını aratmaktadır bizlere. En iyi çözüm yolu ise beyaz eşyalarla uğraşan yıllarını bu işe servis bir servis bulmaktır. Tam bu noktada GÜLSEREN ARÇELİK SERVİSİ olarak hizmetlere talip oluyor beyaz eşya sıkıntılarınızı gidermek için var gücümüzle efor sarf etmeye devam ediyoruz. Yıllardır sektörün içinde yer alan servisimiz ile birçok beyaz eşya sorununu çözmenin ve müşterilerden tam not almanın haklı gururu içerisindeyiz.

GÜLSEREN  ARÇELİK SERVİSİ olarak hizmetlerimiz son hızıyla sürmektedir. Yılların verdiği tecrübe ile kaliteli ve kalifiyeli elemanları harmanlayan servisimiz sorunları yerinde ve zamanında çözmek için var gücüyle çalışmaktadır. Sizlerin beyaz eşya sorunlarını sahipleniyor çözüm odaklı yaklaşımlarımız ile çözüme kavuşturuyor ve kısa sürede sorunları çözerek sizlerin yüzünü güldürüyoruz.

Sitemizden bizimle iletişime geçerek beyaz eşyasal problemlerinize en kısa sürede son verip kaliteli bakış açısına ve çözümlere kavuşabilirsiniz. Bizimle çalıştıktan sonra beyaz eşya ile ilgili problemleriniz için seçtiğiniz ilk seçenek bizler olacağız.
 

 

 

BÖLGELER