ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU
0312 446 44 00

KARAPÜRÇEK ARÇELİK SERVİSİ 0312 446 44 00

Ankara'nın her neresinde olursanız olun ve saat kaç olursa olsun Arçelik Servis çağrı merkezimize ulaşabilir, destek alabilirsiniz.

Ankara'nın dört bir köşesine konumlandırılmış mobil araçlarımız ile vermiş olduğunuz adrese en kısa sürede geliriz.

Haftanın 7 günü 24 saat online servis çağrı merkezimiz sayesinde istediğiniz an Arçelik Beyaz Eşya Servis, Arçelik Beyaz Eşya Servis, için bakım ve tamir kaydı oluşturabilirsiniz

Beyaz eşyalarınız zamanla efor sarf etmekten yorulup metal yorgunluğunuda işin içine katarsak bozulup arıza vermektedir. Beyaz eşyalar dedik neler yapıyor beyaz eşyalar? Çamaşır yıkıyor, bulaşık yıkıyor, soğutuyor, ısıtıyor kısacası hayatımızın her anında bizlere destek oluyor dertlerimizi çözüyor. Onlarsız bir yaşam düşünemiyoruz sıkıntı yaşıyoruz onlar olmadan. Peki bozuldukları zaman ne yapmalıyız? İşin ehli ve kaliteli servis hizmeti veren bir firma bulup hemen onarım için onları servise emanet etmeliyiz ki daha büyük sorunların önüne geçilsin.

KARAPÜRÇEK ARÇELİK SERVİSİ bu alanda hizmet vermektedir. Giderek büyüyen hizmet kaliteli ve şuuru ile hizmetleri kesintisiz sürmektedir. Amacımız kaliteli hizmetlerimiz ile beyaz eşya sorunlarını en kısa zamanda bitirerek sorunları ortadan kaldırmaktır. Beyaz eşyasal sorunları bitirmek için çalışıyoruz. Bunun için bize ulaşın.

Sitemizden bizimle iletişime geçerek kısa sürede büyük sıkıntılarınızdan kurtulabilir. Dertlerinizi çözebilirsiniz. Beyaz eşyaları sizin için problem olmaktan çıkarmak için servisimiz gece gündüz çalışmalarına kesintisiz devam etmektedir. KARAPÜRÇEK ARÇELİK SERVİSİ göz dolduran kaliteli hizmetleri ile sizlerle.

 

 

BÖLGELER