ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU
0312 446 44 00

YEŞİLTEPE ARÇELİK SERVİSİ 0312 446 44 00

Ankara'nın her neresinde olursanız olun ve saat kaç olursa olsun Arçelik Servis çağrı merkezimize ulaşabilir, destek alabilirsiniz.

Ankara'nın dört bir köşesine konumlandırılmış mobil araçlarımız ile vermiş olduğunuz adrese en kısa sürede geliriz.

Haftanın 7 günü 24 saat online servis çağrı merkezimiz sayesinde istediğiniz an Arçelik Beyaz Eşya Servis, Arçelik Beyaz Eşya Servis, için bakım ve tamir kaydı oluşturabilirsiniz

YEŞİLTEPE'DE yaşıyorsunuz ve beyaz eşyalarınız ile ilgili problemleriniz var ne yapacağınızı düşünüyor çözüm bulmakta güçlük çekiyorsunuz.YEŞİLTEPE ARÇELİK SERVİSİ olarak sizlerin beyaz eşya sorunları için gece gündüz çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kaliteli hizmetlerimiz ile sizlerin beyaz eşya ile ilgili problemlerinizi en kısa sürede etkin yöntemlerle çözmek için var gücümüzle efor sarf ediyoruz.

Yıllardır sektörün içinde olmamızdan dolayı her türlü beyaz eşya problemlerini tanıyor kısa sürede çözmek için çalışıyoruz. Hedefimiz kaliteli hizmetlerimizi sizlere ulaştırıp beyaz eşyalardan oluşan sıkıntılarınızı en kısa süre zarfında gidermektir. Keçiören YEŞİLTEPE ARÇELİK SERVİSİ hizmetleri ile göz doldurmaya devam ediyor.

Her türlü kombi çamaşır bulaşık makinesi ve benzer beyaz eşya sorunları için yıllarını bu işe vermiş alanında uzman ustalarımız kesintisiz hizmetlerine devam etmektedir.YEŞİLTEPE ARÇELİK SERVİSİMİZE ulaşarak kısa sürede etkin çözümlerimize yakından şahitlik edebilirsiniz. Amacımız kaliteli hizmetleri her tarafa ulaştırarak yılların tecrübesini size aktarmaktır. Kaliteli ve başarılı hizmetlerimiz ile sizlerin gönlünü kazanacağımıza eminiz. Bizleri tercih ederek beyaz eşyalarınıza iyilik edin.

 

 

BÖLGELER