ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU
0312 446 44 00

ŞAŞMAZ ARÇELİK SERVİSİ 0312 446 44 00

Ankara'nın her neresinde olursanız olun ve saat kaç olursa olsun Arçelik Servis çağrı merkezimize ulaşabilir, destek alabilirsiniz.

Ankara'nın dört bir köşesine konumlandırılmış mobil araçlarımız ile vermiş olduğunuz adrese en kısa sürede geliriz.

Haftanın 7 günü 24 saat online servis çağrı merkezimiz sayesinde istediğiniz an Arçelik Beyaz Eşya Servis, Arçelik Beyaz Eşya Servis, için bakım ve tamir kaydı oluşturabilirsiniz

 

Beyaz eşyalar olmadan yaşam oldukça güç ve zahmetli olmaktadır. Bulaşıklar birikmekte, çamaşırlar her yere dolmakta, evimiz ısınmamaktadır. Beyaz eşya sorunlarını bu yüzden en kısa sürede çözerek evimizin huzurunu sağlama görevimiz var. Fakat kaliteli servis ihtiyacı doğmaktadır. Yıllardır bin güçlükle aldığımız makinelerimizi kime emanet edeceğiz. Onları ilk günkü haline kim getirecek?

Bu noktada ŞAŞMAZ ARÇELİK SERVİSİ olarak servis hizmeti vermekteyiz. Kaliteli ve başarılı hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin sıkıntılarını çözmek için var gücümüzle efor sarf ediyoruz ve sıkıntılarınızı bitiriyoruz.

Ustalarımız yıllardır sektörün içerisinde yer alan oldukça kaliteli ve kalifiyeli elemanlar oluşmaktadır. Amacımız kalite ve tecrübeyi birleştirerek siz değerli müşterilerimizin sıkıntılarını kısa sürede çözerek çözüm sağlamaktır. ŞAŞMAZ ARÇELİK SERVİSİ hizmetlerine aralıksız devam ediyor sitemizden bize ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimizi yakından gördükten sonra memnun kalacak bizleri her zaman tercih edeceksiniz. Hedefimiz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarla geniş kitlelere ulaşarak tüm sıkıntılarınızı çözmek ve servis alanında en iyi firma olmaktır.

 

 

BÖLGELER