ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU
0312 446 44 00

MALTEPE ARÇELİK SERVİSİ 0312 446 44 00

Ankara'nın her neresinde olursanız olun ve saat kaç olursa olsun Arçelik Servis çağrı merkezimize ulaşabilir, destek alabilirsiniz.

Ankara'nın dört bir köşesine konumlandırılmış mobil araçlarımız ile vermiş olduğunuz adrese en kısa sürede geliriz.

Haftanın 7 günü 24 saat online servis çağrı merkezimiz sayesinde istediğiniz an Maltepe Arçelik Beyaz Eşya Servis, Arçelik Beyaz Eşya Servis, için bakım ve tamir kaydı oluşturabilirsiniz

Hayat bazen ummadığımız şeylere gebe olabiliyor. Yıllardır kullandığımız eşyaların adeta saat gibi çalışan eşyalarımızın bozulması da bu durumlardan bir tanesidir. Beyaz eşyalarımız sanki hiç bozulmayacak gibi gelselerde bize onlarında bazen bozulması doğal bir durumdur.

Ankara'da yaşıyorsunuz ve bahsettiğimiz gibi bir durum ile karşı karşıya kaldınız.MALTEPE ARÇELİK SERVİSİ Beyaz eşyalarınız bozuldu bir an önce çözüm arıyorsunuz.  olarak sizlere bu konuda destek oluyor sıkıntılarınızı en kısa sürede en etkili çözümleri sağlayarak çözmeyi amaçlıyoruz.

Ankara'da yıllardır sektörün içinde bir servis olarak beyaz eşya ile haşir neşiriz.MALTEPE ARÇELİK SERVİSİ Adeta beyaz eşyalar çocuğumuz gibidir. Onların sıkıntıları sorunlarını en güzel şekilde anlıyoruz. Kısaca onların dilini biliyoruz. Amacımız siz müşterilerimizin sıkıntılarını en kısa zamanda en etkili yöntemlerle çözmektir.

Çamaşır makineniz, bulaşık makineniz, kombiniz veya diğer beyaz eşyalarınız bozuldu ise MALTEPE ARÇELİK SERVİSİ olarak derdinizle dertleniyor en kısa sürede en etkin çözümlerle sizleri destekliyoruz. Ve tamirimizden oldukça memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.

.

 

 

 

BÖLGELER