ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU
0312 446 44 00

EGE DOĞUKENT ARÇELİK SERVİSİ 0312 446 44 00

Ankara'nın her neresinde olursanız olun ve saat kaç olursa olsun Arçelik Servis çağrı merkezimize ulaşabilir, destek alabilirsiniz.

Ankara'nın dört bir köşesine konumlandırılmış mobil araçlarımız ile vermiş olduğunuz adrese en kısa sürede geliriz.

Haftanın 7 günü 24 saat online servis çağrı merkezimiz sayesinde istediğiniz an Arçelik Beyaz Eşya Servis, Arçelik Beyaz Eşya Servis, için bakım ve tamir kaydı oluşturabilirsiniz

 

Beyaz eşyalar zaman ile çeşitli kullanım hataları olsun çevresel ve dış etmenler olsun arıza verebilen ve çözüm ihtiyacı hissettiren makinelerdir. Beyaz eşyalarımız bozuldukları zaman ne yapacağımızı bilemiyor kısa sürede çözüme ulaşmak için her türlü yolu deniyoruz. Fakat her yolu denemektense bu işi bilen ve yıllardır bu işi yapan bir servise ulaşmamız eşyalarımızı ona teslim etmemiz oldukça sağlıklı ve mantıklı olacaktır.EGE DOĞUKENT ARÇELİK SERVİSİMİZ  bu alanda hizmet vermekte olup kaliteli hizmetlerine dur durak bilmeden kesintisiz devam etmektedir.

EGE DOĞUKENT ARÇELİK ARÇELİK AERVİSİ olarak hizmetlerimizde beyaz eşyaların sorunlarını en kısa sürede gideriyoruz. Amacımız bize verilen kombi, çamşır makinesi, bulaşık makinesi gibi eşyaların sıkıntısını en kısa sürede tespit edip sizlere sağlam şekilde iade etmektir.

Sitemizden bizimle iletişime geçerek yıllardır sahip olduğumuz misyonumuzu yakından görebilir oldukça kaliteli hizmetlerimizden memnun kalabilirsiniz. EGE DOĞUKENT ARÇELİK SERVİSİ sizler için servis hizmeti ile gece gündüz çalışmaktadır. Ustalarımız tüm hünerlerini sergileyerek sorunları çözmekte müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız kesintisiz devam etmektedir.

 

 

BÖLGELER