ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU
0312 446 44 00

ETİMESGUT ARÇELİK SERVİSİ 0312 446 44 00

Ankara'nın her neresinde olursanız olun ve saat kaç olursa olsun Etimesgut Arçelik Servis çağrı merkezimize ulaşabilir, destek alabilirsiniz.

Ankara'nın dört bir köşesine konumlandırılmış mobil araçlarımız ile vermiş olduğunuz adrese en kısa sürede geliriz.

Haftanın 7 günü 24 saat online servis çağrı merkezimiz sayesinde istediğiniz an Arçelik Beyaz Eşya Servis,Etimesgut Arçelik Beyaz Eşya Servis, için bakım ve tamir kaydı oluşturabilirsiniz

Hayat sıkıntısız olmuyor. Bizlerde artık modern dünyada sıkıntılara alıştık ve onlarla birlikte bir yaşam sürüyoruz. Sıkıntılar olduğu gibi çözümlerde artık kolayca elde edilebiliyor. Beyaz eşya sıkıntılarında da durum böyle. ANKARA ETİMESGUT ARÇELİK SERVİSİ olarak sıkıntılarınızı en kısa sürede çözmek için ekibimizle birlikte çözüm arıyor sizlerin sıkıntılarını en kısa sürede çözmeye gayret ediyor ve kaliteli hizmet ile birlikte çözüyoruz.

Yılların verdiği tecrübe ile hareket ediyoruz. Çamaşır makineniz mi bozuldu? Bulaşık makineniz eskisi gibi çalışmıyor mu? Ne yaparsanız yapın düzelmedi mi? Artık siz bırakın çözüm aramayı ve ETİMESGUT ARÇELİK SERVİSİ yani bizimle iletişime geçin. Kısa sürede etkili çözümlerimizi görerek sizlerde bize hayran kalacaksınız.

Ustalarımız artık sorunlara nokta tespitler yaparak çalışıyor. Ve müşterilerimizi üzen sıkıntıları en kısa sürede en etkili ve kesin çözümlerle sona erdiriyor. Amacımız paradan ziyade kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet vermektir. ETİMESGUT ARÇELİK SERVİSİNE  sitemizden ulaşabilirsiniz. Ulaştıktan sonra en kısa sürede eşyanızla ilgilenecek sizin için etkili ve başarılı çözümle oluşturacağız.

BÖLGELER