ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU
0312 446 44 00

KAZAN ARÇELİK SERVİSİ 0312 446 44 00

Ankara'nın her neresinde olursanız olun ve saat kaç olursa olsun Arçelik Servis çağrı merkezimize ulaşabilir, destek alabilirsiniz.

Ankara'nın dört bir köşesine konumlandırılmış mobil araçlarımız ile vermiş olduğunuz adrese en kısa sürede geliriz.

Haftanın 7 günü 24 saat online servis çağrı merkezimiz sayesinde istediğiniz an Arçelik Beyaz Eşya Servis, Arçelik Beyaz Eşya Servis, için bakım ve tamir kaydı oluşturabilirsiniz 

KAZAN ARÇELİK SERVİSİolarak sizlere hizmet vermekten onur duyarız. Firmamız beyaz eşya teknik servisi üzerine gerçek anlamda tecrübe edinmiş ve bu tecrübesini müşteri memnuniyeti için giderek artıran bir misyon olarak belirlemiştir.

KAZAN ARÇELİK SERVİSİMİZ buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi vs. ürünlerine teknik hizmet vermekteyiz. Yaptığımız işlerimiz de hem yılların hem de firmamızın garantisini vermekteyiz. Çalışan ekibimizin her biri küçükten yetişmiş ve her birisi de teknik servis üzerine uzmanlaşmıştır. Hizmet verdiğimiz ürünlerde ki müşteri memnuniyetimiz her defasında artmaktadır. Durum böyle olduğundan bizi tercih eden müşteri sayımız da giderek artmaktadır. Çünkü müşterilerimiz bilirler ki biz yaptığımız işlerde alnımızın akıyla çıkar ve elimizden gelen her ne varsa bunu yaparız.

Beyaz eşya tamiri bizim için bir işten uğraştan çok bizim için bir hobi bir amaç olmuştur. Günümüzün vazgeçilmezi olan beyaz eşyalarınız bizimle birlikte güvence altındadır. Biz varsak beyaz eşyalarınız da uzun yıllar size hizmet için var. Biz varsak size rahat bir nefes var. Sizlere bir telefon kadar uzağız arayın gelip tamirimizi yapalım sizlerde rahat bir nefes alın.

 

 

BÖLGELER