ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU
0312 446 44 00

NALLIHAN ARÇELİK SERVİSİ 0312 446 44 00

Ankara'nın her neresinde olursanız olun ve saat kaç olursa olsun Arçelik Servis çağrı merkezimize ulaşabilir, destek alabilirsiniz.

Ankara'nın dört bir köşesine konumlandırılmış mobil araçlarımız ile vermiş olduğunuz adrese en kısa sürede geliriz.

Haftanın 7 günü 24 saat online servis çağrı merkezimiz sayesinde istediğiniz an Arçelik Beyaz Eşya Servis, Arçelik Beyaz Eşya Servis, için bakım ve tamir kaydı oluşturabilirsiniz


Hayatımız elbette ki her zaman sorunsuz bir şekilde devam etmemektedir. Bazen ummadığımız sıkıntılar bizleri bir anda ne yapacağımızı kara kara düşündürür. Özellikle her zaman kullandığımız eşyalarımızın bozulması bizi oldukça kötü etkiler ve negatif bir durum ortaya çıkar. Beyaz eşyalar her birimiz için önemli kıymetli eşyalardır. Onlar bozulduğu zaman en kısa sürede düzeltip en güzel şekilde onarımını gerçekleştirmemiz gerekmektedir.

ANKARA NALLIHAN ARÇELİK SERVİSİ Servisi olarak sektörde yıllardır hizmet veriyoruz. Beyaz eşya sorunları artık bizim için sorun olmaktan çıkmış durumdadır. Sektöre hakim olmanın verdiği özgüven ile kaliteli hizmet veriyoruz. Kalifiyeli elemanlarımız ile verdiğimiz hizmetten müşterilerimiz oldukça memnun kalmaktadır. Ve bizler sizler için en kısa sürede beyaz eşya onarımı yaparak müşteri memmuniyeti odaklı çalışmalarımıza devam ediyoruz

ANKARA NALLIHAN ARÇELİK SERVİSİNİ seçerek kendinize iyilik edebilirsiniz. Uzun uğraşlarla aldığınız veya çok sevdiğiniz beyaz eşyalarınızı bizlere emanet edin onları tamir edip size ilk günkü gibi verelim. Sitemizden bizimle iletişime geçerek kaliteli hizmeti yaşayabilir ve bağımlısı olabilirsiniz. 

 

 

BÖLGELER