ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU
0312 446 44 00

ÇİĞİLTEPE ARÇELİK SERVİSİ 0312 446 44 00

Ankara'nın her neresinde olursanız olun ve saat kaç olursa olsun Arçelik Servis çağrı merkezimize ulaşabilir, destek alabilirsiniz.

Ankara'nın dört bir köşesine konumlandırılmış mobil araçlarımız ile vermiş olduğunuz adrese en kısa sürede geliriz.

Haftanın 7 günü 24 saat online servis çağrı merkezimiz sayesinde istediğiniz an Arçelik Beyaz Eşya Servis, Arçelik Beyaz Eşya Servis, için bakım ve tamir kaydı oluşturabilirsiniz 

Hayatın bize neler çıkaracağını bazen öngöremiyoruz. Ve olmadık sıkıntılar başımıza gelince ne yapacağımızı şaşırıyoruz. Beyaz eşyalarda bizim için oldukça önemli eşyalar. Onlarsız yaşamın hep bir yönü eksik kalıyor. Ve onların arızaları da bizim hemen çözüm arayışına itiyor. İşte böyle durumlarda siz değerli müşterilerimizin dertlerini çözmek için ANKARA ÇİĞİLTEPE ARÇELİK SERVİSİ olarak hizmet veriyoruz. Teknik servis, bakım, onarım gibi beyaz eşyalarınızın ihtiyacı olan her türlü hizmet için var gücümüzle çalışıyoruz.

Kombileriniz, çamaşır makineleriz, bulaşık makineleriniz ve benzeri her türlü beyaz eşyalarınızla ilgili problemlerinizi çözmek için ÇİĞİLTEPE ARÇELİK SERVİSİ olarak varız. Bizimle iletişime geçerek en kısa sürede dertlerinize arızalara son verip makinelerinizin eski haline geldiğini göreceksiniz.

Sitemizden bizimle iletişime geçerek servisimizin kaliteli hizmetlerine şahitlik edebilirsiniz. Arızalarınızın en kısa sürede bitmesini istiyor ve kaliteli ustalar tarafından makinelerinizde başka sorunlar oluşturmadan bir tamir onarım servis hizmeti istiyorsanız. ÇİĞİLTEPE ARÇELİK SERVİSİ olarak bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Kaliteli ve başarılı hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla sizlerleyiz.

 

 

BÖLGELER