ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU
0312 446 44 00

ARÇELİK SERVİSİ 0312 446 44 00

Ankara'nın her neresinde olursanız olun ve saat kaç olursa olsun Arçelik Servis çağrı merkezimize ulaşabilir, destek alabilirsiniz.

Ankara'nın dört bir köşesine konumlandırılmış mobil araçlarımız ile vermiş olduğunuz adrese en kısa sürede geliriz.

Haftanın 7 günü 24 saat online servis çağrı merkezimiz sayesinde istediğiniz an Arçelik Beyaz Eşya Servis, Arçelik Beyaz Eşya Servis, için bakım ve tamir kaydı oluşturabilirsiniz

Hayatımızda beyaz eşyalar olmadan oldukça güçlükler çekmekteyiz. Onların eksikliği ayan beyan ortaya çıkmaktadır. Ve günümüzde beyaz eşyası olmayan ev yok denecek kadar az seviyededir. Çünkü beyaz eşyalar yaşamı kolaylaştıran bir yapıya sahiptir. Fakat zamanla her şey bozulabileceği gibi beyaz eşyalarda sıkıntı verebilir. Ve tamir ihtiyaçları ortaya çıkar. Bir an önce kaliteli bir servis bulmamız gerekir.  ARÇELİK SERVİSİ  olarak sizi düşünmekten kurtarıyoruz. Yıllardır beyaz eşya sorunlarını çözen servisimiz sizlerin beyaz eşya sorunlarını da en kısa sürede çözecektir.

ANKARA mevkiinde hizmet veren firmamız ARÇELİK SERVİSİ  kaliteli elemanları, sorunları kısa sürede çözen ekibi, müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran anlayışı ile sizlerin gözdesi olacak. Her türlü makine, kombi, buzdolabı gibi beyaz eşya sorunlarınızı servisimize ulaşarak en kısa sürede en etkin biçimde çözebilirsiniz.

Bizlere sitemizden ulaşarak ARÇELİK SERVİSİMİZİN farkını görebilirsiniz. Sizler için büyük dertler olan tamir gerektiren bakım gerektiren sorunlarınızı en kısa sürede çözerek sizlere hizmet veriyoruz.

 

BÖLGELER