ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU
0312 446 44 00

AYVALI ARÇELİK SERVİSİ 0312 446 44 00v

Ankara'nın her neresinde olursanız olun ve saat kaç olursa olsun Arçelik Servis çağrı merkezimize ulaşabilir, destek alabilirsiniz.

Ankara'nın dört bir köşesine konumlandırılmış mobil araçlarımız ile vermiş olduğunuz adrese en kısa sürede geliriz.

Haftanın 7 günü 24 saat online servis çağrı merkezimiz sayesinde istediğiniz an Arçelik Beyaz Eşya Servis, Arçelik Beyaz Eşya Servis, için bakım ve tamir kaydı oluşturabilirsiniz

Yaşamımız zamanla bazı sıkıntıları da gebe oluyor. Bir anda kendimizi dertlerle buluyoruz. Tamir servis problemleride bu sıkıntılardan birisidir. Beyaz eşyalarda oluşan sıkıntılar olumsuz etkiler doğurup kullanıcıları üzmektedir. Bir an önce bir çözüm yolu aranmaktadır.ANKARA AYVALI ARÇELİK SERVİSİ olarak her türlü servis, bakım, onarım hizmeti veriyor kaliteli hizmetimizle bizi tercih eden müşterilerimizi mutlu ediyoruz.

Yıllardır sektörde hizmet veren servisimiz sektöre öncülük eden firmalardandır. Amacımız sadece para kazanmak değil güzel hizmet vererek uzun süre sıkıntısız bir beyaz eşyayı size tamir edip teslim etmektir. Elbette sorunlar olacaktır. Çözüm için AYVALI ARÇELİK SERVİSİ olarak bizleri tercih ederseniz pişman olmayacaksınız.

Sitemizden bizlere ulaşarak en kısa sürede başarılı hizmetlerimizi görebilir. Ve size sıkıntı çıkaran kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi veya her türlü beyaz eşya sorununuzu çözmek için var gücümüzle efor sarf ederek en kısa sürede çözüme vesile oluyoruz.AYVALI ARÇELİK SERVİSİ teknik sıkıntılarınız için birebir ve çözüm odaklı çalışan bir servistir. Eşyalarınızın oldukça zahmetli gözüken sıkıntılarını bizler çözüyor zahmetsiz hale getirerek sizlere iade ediyoruz.

BÖLGELER