ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU
0312 446 44 00

SUBAYEVLERİ ARÇELİK SERVİSİ 0312 446 44 00

Ankara'nın her neresinde olursanız olun ve saat kaç olursa olsun Arçelik Servis çağrı merkezimize ulaşabilir, destek alabilirsiniz.

Ankara'nın dört bir köşesine konumlandırılmış mobil araçlarımız ile vermiş olduğunuz adrese en kısa sürede geliriz.

Haftanın 7 günü 24 saat online servis çağrı merkezimiz sayesinde istediğiniz an Arçelik Beyaz Eşya Servis, Arçelik Beyaz Eşya Servis, için bakım ve tamir kaydı oluşturabilirsiniz

Beyaz eşyalar her birimiz için hayatın gidişatında önemli rolü olan sorun çıkardıkları zaman ise bizleri üzen bir an önce çözüm bulmamız gerektiren eşyalardır. Günümüzde modern dünyada beyaz eşyalar çok gelişmiştir. Ama her makine gibi beyaz eşyalarında servis ihtiyacı her zaman olmuştur. SUBAYEVLER ARÇELİK SERVİSİ  olarak beyaz eşya problemlerinizi çözmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Sıkıntılarınızı gidermek için efor sarf ediyoruz.

Yıllardır sektörde olan firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir. Elbette ki her insanın beyaz eşyalarında zamanla sorunlar oluşabilmekte ve çözüm arayışına girilmektedir. Servis ihtiyacı, bakım ihtiyacı derken veya umulmadık sorunların tamiri derken bir servis bizim için çok önemli roller oynamaktadır.SUBAYEVLER ARÇELİK SERVİSİ  bu ihtiyaçları gidermek için çalışmaktadır. 

Yıllardır sektörün içinde yer alan firmamız siz değerli müşterilerinin sorunlarını çözmek için var gücü ile efor sarf etmektedir. Ustaları yılların tecrübesi ile pişmiş kişilerden oluşmaktadır. Sorunları kısa sürede bulan ve etkili çözümler üreten ustaları sayesinde firmamızdan hoşnut kalacaksınız.SUBAYEVLER ARÇELİK SERVİSİNE sitemize girerek ulaşabilirsiniz.

 

 

BÖLGELER