ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU
0312 446 44 00

İVEDİK ARÇELİK SERVİSİ 0312 446 44 00

Ankara'nın her neresinde olursanız olun ve saat kaç olursa olsun Arçelik Servis çağrı merkezimize ulaşabilir, destek alabilirsiniz.

Ankara'nın dört bir köşesine konumlandırılmış mobil araçlarımız ile vermiş olduğunuz adrese en kısa sürede geliriz.

Haftanın 7 günü 24 saat online servis çağrı merkezimiz sayesinde istediğiniz an Arçelik Beyaz Eşya Servis, Arçelik Beyaz Eşya Servis, için bakım ve tamir kaydı oluşturabilirsiniz

Haftanın 7 günü 24 saat online servis çağrı merkezimiz sayesinde istediğiniz an Arçelik Beyaz Eşya Servis, Arçelik Beyaz Eşya Servis, için bakım ve tamir kaydı oluşturabilirsinizBeyaz eşyalar yapısı itibarı ile oldukça önemli hayatımızda yer edinmiş eşyalardır. Onların problem oluşturması hepimizi olumsuz yönde etkilemektedir. Buzdolabınız olmadan hayatınızı ne kadar sürdürebilirsiniz? Aynı şekilde çamaşır makineniz çalışmadığı zaman ne kadar süre idare edebilirsiniz. Bu gibi servis gerektiren sıkıntılar hayatımız oldukça yoğun şekilde görülmektedir. Fakat düzgün ve kaliteli servis her zaman bulunmamaktadır. Anlık para için yapılan tamir servis işlemleri kaliteyi düşürmektedir. İVEDİK ARÇELİK SERVİSİ olarak bu tür durumlara karşıyız. Amacımız kaliteli hizmet ve kaliteli ustaları sizlerle buluşturarak anlık kazançlar değil uzun vadeli kazançlar ile müşterilerimizin yüzünü güldürmektir.

Yıllardır sektörün içinde harmanlanan firmamız ve elemanlarımız kalifiyeli ve kaliteli elemanları ile hizmet vermektedir. Sizler için çok büyük olan sorunları kısa sürede tespit edip çözüme kavuşturuyoruz. Ve çözümlerimiz ile sizleri mutlu ediyoruz. Sitemizden İVEDİK ARÇELİK SERVİSİ'NE ulaşarak etkin çözümleri yerinde görebilirsiniz.

Ankara Keçiörende hizmet veren İVEDİK ARÇELİK SERVİSİ  siz değerli müşterilerinin sorunlarını anlıyor kısa sürede etkin çözümler üretmek için var gücü ile efor sarf ediyor. 

BÖLGELER