ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU
0312 446 44 00

VARLIK ARÇELİK SERVİSİ 0312 446 44 00

Ankara'nın her neresinde olursanız olun ve saat kaç olursa olsun Arçelik Servis çağrı merkezimize ulaşabilir, destek alabilirsiniz.

Ankara'nın dört bir köşesine konumlandırılmış mobil araçlarımız ile vermiş olduğunuz adrese en kısa sürede geliriz.

Haftanın 7 günü 24 saat online servis çağrı merkezimiz sayesinde istediğiniz an Arçelik Beyaz Eşya Servis, Arçelik Beyaz Eşya Servis, için bakım ve tamir kaydı oluşturabilirsiniz

Eşiniz geldi ve beyaz eşya problemlerinden bahsetti. Evlenmeden önce aldığınız veya yeni aldığınız makinelerinizin bazılarında istediğiniz gibi işlerin gitmediğinden ve çözüm gerektiğinden bahsetti. Sizde ne yapacağınızı düşünüyorsunuz. ANKARA VARLIK ARÇELİK SERVİSİ iseniz düşünmenize gerek yok. VARLIK ARÇELİK SERVİSİ olarak sorunlarınızı çözmek için var gücümüz ile efor sarf ediyoruz. Sıkıntılarınızı çözüyoruz.

Beyaz eşyalar yapıları gereği bazen servis gerektiren bazen de sorun çıkartabilen eşyalardır. Bu tür sıkıntılara son vermek için etkili servis çözümleri gerekmektedir. VARLIK ARÇELİK SERVİSİ olarak etkin çözümler üretmek için tüm ekibimizle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Amacımız kaliteli hizmetlerimizi siz müşterilerimize ulaştırabilmektir.

Sitemizden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimizi yakından görebilirsiniz. Hizmetteki misyonumuz ise bozulan servis gerektiren kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi ürünleri en kısa sürede en etkin çözümlerle buluşturmak zarar vermeden bozulan servis gerektiren yerlerini onararak sizlere kavuşturmaktır. VARLIK ARÇELİK SERVİSİ yüz güldüren hizmetlerine devam etmektedir.

BÖLGELER