ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU
0312 446 44 00

TÖREKENT ARÇELİK SERVİSİ 0312 446 44 00

Ankara'nın her neresinde olursanız olun ve saat kaç olursa olsun Arçelik Servis çağrı merkezimize ulaşabilir, destek alabilirsiniz.

Ankara'nın dört bir köşesine konumlandırılmış mobil araçlarımız ile vermiş olduğunuz adrese en kısa sürede geliriz.

Haftanın 7 günü 24 saat online servis çağrı merkezimiz sayesinde istediğiniz an Arçelik Beyaz Eşya Servis, Arçelik Beyaz Eşya Servis, için bakım ve tamir kaydı oluşturabilirsiniz

.Beyaz eşyalar her birimiz için kıymetlidir. İnsan yiyeceklerini buzdolabında saklamak ister. Ve taze bir şekilde yemek ister. Aynı şekilde kombisinin bozulmasını istemez sürekli çalışmasını ister. Bulaşıklarının birikmemesi içinde bulaşık makinesinin çalışmasını ister durmadan fakat hayatın yoğunluğu içerisinde bazı dış etmenler ve iç etmenler sebebiyle bu söylediklerimiz gerçekleşmeyebilir ve sıkıntılar ortaya çıkmaktadır.TÖREKENT ARÇELİK SERVİSİ  olarak bu tür negatif durumlara karşı servisimiz var gücü ile çalışmaktadır. Çalışmalarını sıkıntıları gidermek üzerine yoğun şekilde sürdürmektedir. 

Senelerce tamir işleri uğraşıp artık beyaz eşyaları çok iyi tanıyan ustalarımız ile çalışmaktayız. Bizi seçen müşterilerimize en kısa sürede çözümler üreterek onlara kolaylık sağlamak istiyoruz. TÖREKENT ARÇELİK SERVİSİ yoğun tempo ile en kaliteli hizmeti vermek için var gücü ile çalışıyor. 

Sitemizden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimizi görebilir. Sizler için büyük sorunlar oluşturan veya rahatsızlık veren beyaz eşya sıkıntılarınızı giderebilirsiniz. TÖREKENT ARÇELİK SERVİSİ kaliteli hizmet anlayışı ile yoluna devam etmektedir. Beyaz eşyalarınızın sıkıntılarını en kısa sürede gidermek için var gücümüz ile efor sarf etmeye devam ediyoruz.

 

BÖLGELER