ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU
0312 446 44 00

CEBECİ ARÇELİK SERVİSİ 0312 446 44 00

Ankara'nın her neresinde olursanız olun ve saat kaç olursa olsun Arçelik Servis çağrı merkezimize ulaşabilir, destek alabilirsiniz.

Ankara'nın dört bir köşesine konumlandırılmış mobil araçlarımız ile vermiş olduğunuz adrese en kısa sürede geliriz.

Haftanın 7 günü 24 saat online servis çağrı merkezimiz sayesinde istediğiniz an Arçelik Beyaz Eşya Servis, Arçelik Beyaz Eşya Servis, için bakım ve tamir kaydı oluşturabilirsiniz

Beyaz eşyalar olmadan bir yaşam düşünmek oldukça zor ve güçtür. Çünkü beyaz eşyalar yaşamımızı etkileyen oldukça önemli ve hayatın akışını sağlayan eşyalardır. Onlara çok önem veririz ve bir problemle karşılaşmamak için elimizden geleni yaparız. Fakat hayatın içinde böyle şeyler olabilmekte ve problemlerde kaçınılmaz olmaktadır.CEBECİ  ARÇELİK SERVİSİ her türlü beyaz eşya problemlerine karşı hazırlıklı olup bu tür durumları çözmek için çalışmaktadır.

Yıllardır sektörde yer alan CEBECİ  ARÇELİK SERVİSİ artık sektörde ileri gelen servislerden olup hizmetleri ile göz doldurmaktadır. Sizlerde oluşan arızalarınızla şirketimizle iletişime geçip kaliteli hizmet anlayışını görecek ve bizlerden oldukça memnun kalacaksınız. CEBECİ ARÇELİK SERVİSİ hizmetleri ile göz dolduruyor. İşini yeni öğrenen değil yıllardır sektöre emek vermiş kaliteli ustalarla çalışıyor sizlerin işlerini en kaliteli şekilde halletmek ve çözmek için var gücümüzle efor sarf ediyoruz.

Sitemizden bizimle iletişime geçerek beyaz eşyalarınızla olan sorunlarınızı en kısa zamanda bitirebilir ve sorunlardan çözüme geçen aşamayı bizimle aşabilirsiniz. Beyaz eşyaların her türlü teknik ve yapısal sorunlarını yıllardır çözüyoruz.

 

BÖLGELER