ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU
0312 446 44 00

ESAT ARÇELİK SERVİSİ 0312 446 44 00

Ankara'nın her neresinde olursanız olun ve saat kaç olursa olsun Arçelik Servis çağrı merkezimize ulaşabilir, destek alabilirsiniz.

Ankara'nın dört bir köşesine konumlandırılmış mobil araçlarımız ile vermiş olduğunuz adrese en kısa sürede geliriz.

Haftanın 7 günü 24 saat online servis çağrı merkezimiz sayesinde istediğiniz an Arçelik Beyaz Eşya Servis, Arçelik Beyaz Eşya Servis, için bakım ve tamir kaydı oluşturabilirsiniz

Hayatta bazen hiçbir şey istediğimiz gibi gitmiyor başımıza gelen olumsuz durumlar bizi oldukça kötü etkiliyor. Hayatımızın merkezinde yer alan beyaz eşyalarımızın problemleride bunlardan bir tanesi. Gittikçe bizi üzen ve yıpratan bir durum bu. Kim isterki dolabının düzgün çalışmamasını? Beyaz eşyalarının problemli olmasını.

ESAT ARÇELİK SERVİSİ olarak sizlerin bu tür beyaz eşya ile ilgili problemlerinizi çözmek için çalışıyoruz. Yıllardır sektörün içinde yer almamız nedeni ile oldukça profesyonel çalışmalar ile kısa sürede sorunlarınızı çözüyoruz.

ESAT ARÇELİK SERVİSİ sektörde önemli bir yere sahiptir. Servis alanında kaliteli hizmetleri ile göz dolduran bir servistir. Ayrıca kaliteli ve kalifiyeli elemanları ile sizlerinde beğenisi kazanacak beyaz eşyalarınızı ilk günkü kalitesine yakın ve sorunlardan uzak bir şekilde size teslim edecektir.

Sitemizden bizimle iletişime geçerek kaliteli hizmetlerimizi görebilir ve beyaz eşyalarınızı gönül rahatlığı ile bizlere teslim edebilirsiniz. Beyaz eşya sorunlarını sorun olmaktan çıkarıyor kaliteli çözüm yöntemleri ile sizleri çözüme ulaştırıyoruz. Bizimle iletişime geçerek kısa sürede sorunlarınızı bitirin.
 

 

BÖLGELER