ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU
0312 446 44 00

SOKULU ARÇELİK SERVİSİ 0312 446 44 00

Ankara'nın her neresinde olursanız olun ve saat kaç olursa olsun Arçelik Servis çağrı merkezimize ulaşabilir, destek alabilirsiniz.

Ankara'nın dört bir köşesine konumlandırılmış mobil araçlarımız ile vermiş olduğunuz adrese en kısa sürede geliriz.

Haftanın 7 günü 24 saat online servis çağrı merkezimiz sayesinde istediğiniz an Arçelik Beyaz Eşya Servis, Arçelik Beyaz Eşya Servis, için bakım ve tamir kaydı oluşturabilirsiniz

 

Beyaz eşyalar çalıştıkları zaman hayatımızı düzenleyen oldukça kaliteli işlere imza atan eşyalardır. Fakat bozuldukları zaman ve sorun çıkardıkları zamanlarda ise bizlere birçok külfet ve sıkıntı oluşturmaktadırlar. Onların sıkıntıları bizim hayatımızı olumsuz etkilemekte bir an önce onların kötü durumlarından kurtulmak için çareler aramaktayız. Hayatımızın önemli alanında iş yapan beyaz eşyalarımızı da güvendiğimiz işinin ehli insanlara teslim etmek en tabii hakkımız.

SOKULU ARÇELİK SERVİSİ olarak bu alanda hizmet veriyor siz değerli müşterilerimizin beyaz eşya sorunlarını en kısa zamanda en çabuk yollarla halletmek için çalışıyoruz. Hedefimiz beyaz eşyaların sorunlarını onlara zarar vermeden etkili yöntemlerle çözmektir.

SOKULU ARÇELİK SERVİSİ kalifiyeli elemanları ile kısa sürede sorunları tespit ediyor ve çok kısa zamanda çözüme giden yolları bularak sizlere başarılı bir tamir sunuyor. Siz değerli eşyalarınıza kavuşurken servisimiz de işini düzgün yapmanın huzurunu yaşıyor. Bizlere sitemizden ulaşarak kaliteli hizmetlerimize yakından tanıklık edebilirsiniz. Ankara Keçiören Hisarda hizmet veren firmamız oldukça kaliteli hizmetleri ile sizlere güven vermektedir.

 

 

BÖLGELER